GTS Stoglangiai

Bendra informacija

Vieno stiklo paketo GTS stoglangiai dažniausiai montuojami pramoniniuose objektuose arba mažai šildomose patalpose. Kaip ir visos kitos VITRAL stoglangių sistemos, taip ir GTS sistema turi itin plonus profilius (48mm). GTS stoglangiai buvo patys pirmieji VITRAL gaminiai, kurie pasižymėjo specialia VITRAL technologija - atidaromų langų rėmo konstrukcijos dydis nė kiek nesiskiria nuo fiksuoto stoglangio rėmo dydžio, skirtingai nuo kitų stoglangių gamintojų. Dažniausiai kitų gamintojų atidaromas stoglangis turi storesnį bei didesnį rėmą, kuris trukdo sukurti tolygų stogo vaizdą, efektyvinti U vertės rodiklius, didinti šviesos srauto plotą ir t.t.

  • Pagal kliento pageidavimus kas antras langas gali turėti preišdūminę bei natūralią ventiliacijas.

  • VITRAL kolektyvas pastebėjo tendenciją, jog klientai vis dažniau nori įstiklinti centrinę pastato erdvę. Sunkiausia, jog tai norima padaryti, kai visi statybos darbai nešildomose patalpose jau yra pabaigti. Susisiekite su mūsų ekspertais jau dabar, kadangi GTS stoglangių sistema gali prisitaikyti prie šių bei panašių situacijų.

  • Yra galimybė pasirinkti iš daugybės stiklo paketų variantų, turinčių įvairias funkcijas - saulės kontrolės, savaiminio valymosi, garso izoliacijos, saugumo ir dekoratyvumo. Taip pat galite užsisakyti norimą stiklo paketo spalvą.

  • Be to, VITRAL įspėja atkreipti dėmesį į natūralios ventiliacijos problemą, kuri tampa ypač aktuali, kai norite pašalinti kondensacijos riziką mažai šildomose patalpose.

  • Jau daugiau kaip 50 metų žmonės renkasi VITRAL stoglangius dėl tolygaus stogo vaizdo (nesiskiriančios atidaromo ir fiksuoto rėmo konstrukcijos), žemos U vertės, aukštos kokybės, patikimumo ir profesionalumo, greitų montavimo darbų bei patrauklių kainų. Nepraleiskite šios puikios galimybės ir Jūs!

  • VITRAL suteikia 5 metų garantiją GTS stoglangiams. Ventiliacijos automatikos garantija trunka 2 metus.