Efektyvus energijos panaudojimas

Puikiai suprasdami aplinkosaugos svarbą gamtai ir žmonijai nuolat vadovaujamės ISO 14001:2008 sistemos principais. VITRAL siekia, jog aplinkosaugos sistema apimtų šias sritis: 

 • gamyba vykdoma laikantis visų teisinių reikalavimų.
 • atliekama taršos prevencija.
 • kaip tik galima, stengiamasi tausoti gamtos išteklius.

Gamindami aliuminio ir nerūdijančio plieno stoglangių sistemas siekiame sumažinti aplinkos taršą, o susidarančias atliekas pakartotinai naudojame arba tinkamai utilizuojame, kaip to reikalauja aplinkosaugos normos. Be to, pastebime, jog vis dažniau gyvenamųjų namų, komercijos bei švietimo sektoriai stengiasi atitikti Pasyvių namų (PassivHaus) standartus, kurie  ženkliai sumažina šilumos energijos sąnaudas. Pagrindinis Pasyvių namų tikslas - atitikti energetiškai efektyvaus, funkcionalaus, ilgaamžiško, draugiško aplinkai ir žmogui pastato reikalavimus. Tai galima pasiekti:

 • Užtikrinant aukštą izoliacijos lygį su minimaliais termoizoliaciniais šilumos tilteliais.
 • Įdiegiant kokybišką sistemą, kuri kuo efektyviau panaudoja saulės energijos išteklius.
 • Užtikrinant puikius hermetiškumo rezultatus.
 • Sukuriant efektyvią patalpų ventiliacijos sistemą su itin veiksmingu šilumos panaudojimu.

Būtent VITRAL stoglangiai atitinka šiuos reikalavimus ir yra vis dažniau naudojami Pasyvių namų (PassivHaus) projektuose Didžiojoje Britanijoje ir Danijoje. Neseniai VITRAL buvo pasirinkta energetiškai efektyvių namų projekte - Montgomery pradinėje mokykloje, Devone, Didžiojoje Britanijoje. VITRAL įmonė bendradarbiavo su patyrusiais bei vienais iš lyderiaujančių šiluminės energijos įmonių - WARM, norėdama užtikrinti, jog VITRAL stoglangiai atitinka visus sandarumo/pralaidumo bei efektyvaus šildymo reikalavimus. Rezultatai stulbinantys! VITRAL ne tik tenkina visus reikalavimus, bet kai kuriuos iš jų pranoksta. Taip pat šiame projekte įdiegėme natūralią ventiliaciją, kuri atlieka pastato atvėsinimo bei efektyvaus saulės energijos pasisavinimo funkcijas.  

VITRAL aliuminių bei nerūdijančio plieno stoglangių sistemos:

 • U vertė trigubam stiklo paketo stoglangiui - tik 1.0w/m²K, įskaitant viršutinę bei apatinę stoglangio dalis (U vertė labai priklauso nuo Jūsų pasirinkto stiklo paketo).
 • Skatina efektyvų saulės energijos panaudojimą.
 • Nereikalauja papildomų rėmo konstrukcijų atidaromam stoglangiui, dėl to VITRAL stoglangiuose. galime lengvai įmontuoti atidaromo stoglangio varikliuką, netgi ir pasibaigus projektui.
 • Atitinka 4 klasės sandarumo 600 Pa reikalavimus.
 • Atitinka vandens nepralaidumo reikalavimus (VITRAL atliko vandens nepralaidumo E1200 testus).

VITRAL stoglangiai buvo montuojami aukščiausią BREEAM (Poveikio aplinkai vertinimo metodas Didžiojoje Britanijoje - BRE Environmental Assessment Method) reitingą turinčiame projekte - Žalieji Biurai, Leeds mieste, Didžiojoje Britanijoje (Green Offices, Thorpe Park, Leeds).

VITRAL ekspertai patars dėl tinkamiausios stoglangių sistemos būtent Jūsų projektuojamam ar statomam pastatui. Jei norite peržiūrėti daugiau pavyzdžių susijusių su Pasyvių namų statybomis, susisiekite!